Начинки - Солодкий Замок
Начинки

1. Смак №1 «Йогурт-фрут»
Ніжний ванільний бісквіт, просочений фруктовим сиропом в поєднанні з легким йогуртово-вершковим кремом, з додаванням шматочків ківі, персику та ананасу.

2. Смак №2 «Тірамісу»
Класичний італійський десерт «Тірамісу» з ванільним бісквітом, просоченим лікером Амареттота сирно-вершковим кремом.
• Додаткова послуга: крем на основі сиру маскарпоне (замість сирно-вершкового)

3. Смак № 3 «Асорті»
Ароматний, ванільний бісквіт з бізе, просочений фруктовим сиропом, в поєднанні з фруктами та двома видами крему: ніжним вершковим та легким масляним з додаванням згущеного молока.

4. Смак № 4 «Шварцвальдський»
Класичний німецький торт з шоколадними бісквітами, просоченими ромовим сиропом з ароматним вершковим кремом на основі білого шоколаду, в поєднанні з відбірною вишнею.

5. Смак №5 «Полуничний поцілунок»
Повітряний ванільний бісквіт, просочений молочним сиропом з вершковим кремом на основі білого шоколаду та шматочками свіжої полуниці.

6. Смак №6 «Фружеліна»
Ніжний ванільний бісквіт, просочений фруктовим сиропом, в поєднанні з сирково-вершковим кремом та з додаванням фруктів та ягід за сезоном на вибір (ківі, персик, ананас, малина, полуниця, смородина).

7. Смак №7 «Шоколадний з грильяжем»
Шоколадний бісквіт, просочений ромовим сиропом з заварним шоколадним кремом «Шарлотт» у поєднанні з грильяжем.


8. Смак №8 «Мармуровий з фруктами»
Поєднання ванільного та шоколадного бісквітів, просочених ромовим сиропом з вершковим кремом та шматочками фруктів: ківі, персику та ананасу.


9. Смак №9 «Шедевр»
Шоколадні бісквіти, випечені на основі темного шоколаду, просочені ромовим сиропом, з ніжним та легким шоколадно-вершковим кремом та відбірною вишнею у шоколаді.
• При замовленні можна замінити ромове просочення бісквітів на фруктовий сироп та вибрати фрукти та ягоди за смаком.